Спеціальні потреби

Сполучені Штати хочуть допомогти Північній Кореї


Сполучені Штати пропонуються Північній Кореї термінову допомогу на суму в 750 тисяч доларів для людей, які потерпіли від нищівних повеней.

Спеціальний посланник США з питань прав людини у КНДР Роберт Кінг сказав для Голосу Америки, що гроші будуть передані трьом американським неурядовим організація «Гаманець самаритянина», «Всесвітня служба ресурсів» і «Корпус милосердя».

Ці гроші, як він пояснив, будуть використовуватися здебільшого для закупівлі медикаментів і відправлені до Пекіну наприкінці цього тижня.

У понеділок південнокорейський Червоний Хрест запропонував північнокорейському Червоному Хресту допомогу сумою в 8,4 мільйона доларів для потерпілих від повені людей. Якщо Пхеньян прийме цю допомогу – це буде перша значна поміч зі сторони Сеулу після затоплення південнокорейського військового корабля у березні. В цьому звинувачують північнокорейське підводне судно.

Багатотижневі проливні дощі у Північній Кореї спричинили сильні повені вздовж ріки Ялу, що відмежовує Північну Корею від Китаю. Державні мас-медіа КНДР повідомляють про нанесення великої шкоди в цьому районі, де тисячі людей залишились без даху над головою і засобів для існування.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG