Спеціальні потреби

КНДР твердить, що військові навчання загрожують безпеці регіону


Північна Корея заявила, що недалекі вже спільні військові навчання американських і південнокорейських військ становлять велику загрозу безпеці як Корейського півострова, так і решти світу.

Таку заяву зробив у середу в Ханої представник північнокорейської делегації на Форум АСЕАН з питань безпеки Рі Тонг Іл.

На початку цього тижня Сполучені Штати і Південна Корея повідомили, що вони проведуть чотириденні навчання в Японському морі, починаючи з неділі. Ці навчання будуть відповіддю на затоплення 26 березня південнокорейського корвета «Чхонан», у результаті чого загинуло 46 моряків. Міжнародне слідство дійшло висновку, що корвет був затоплений північнокорейською торпедою. Пхеньян заперечує це звинувачення.

Представник Північної Кореї заявив репортерам, що навчання порушуватимуть заяву Ради Безпеки ООН, яка осудила атаку, але також закликала до «мирних й відповідних» заходів у цій ситуації.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG