Спеціальні потреби

Джона Керрі затверджено на посаду державного секретаря США


Джон Керрі
Джон Керрі
Кандидатура сенатора-демократа Джона Керрі, висунена президентом Бараком Обамою на пост державного секретаря, отримала схвалення Сенату. 94 сенатори проголосували «за», три - «проти». Джон Керрі стане головою Держдепартаменту США і замінить на цій посаді Гілларі Клінтон, яка йде у відставку в найближчу п'ятницю.

У вівторок його кандидатура була одноголосно затверджена Сенатським комітетом з міжнародних відносин.

У вівторок ввечері президент Обама висловив задоволення затвердженням Джона Керрі на посаду держсекретаря.

69-річний Керрі, який представляє в Сенаті штат Массачусетс і балотувався на пост президента в 2004 році, стане дев'ятим держсекретарем з штату Массачусетс - і четвертим колишнім головою Сенатського комітету з міжнародних відносин на цій посаді.

У повідомленні Сенатського комітету було перераховано низку заслуг Джона Керрі, який «впродовж 28 років служив на благо штату Массачусетс і США з честю, глибоким переконанням і повагою до інших і до серйозності часів».

Комітет зазначив, що впродовж понад 40 років Керрі був центральним гравцем у зовнішній політиці США, проявляючи «відповідальне лідерство» і зрозуміння численних криз і викликів, що стоять перед країною.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG