Спеціальні потреби

Представники уряду Обами даватимуть свідчення про ядерну угоду з Іраном


Високопоставлені службовці адміністрації Обами роблять усе можливе, щоб заручитися підтримкою скептично налаштованих законодавців на Капітолійському пагорбі щодо ядерної угоди з Іраном.

Державний секретар Джон Керрі, міністр енергетики Ернест Моніз і міністр фінансів Джек Лью дають свідчення перед сенатським комітетом з питань закордонних справ.

Провідні службовці, які були головними архітекторами ядерної угоди, день раніше мали приватні зустрічі з законодавцями у Вашингтоні.

Виступаючи під час брифінгу, Керрі висловив думку, що ядерна угода зробить світ безпечнішим.

Конгрес має час до середини вересня схвалити або відкинути угоду, яка передбачає скасування санкцій в заміну на скорочення Іраном своєї ядерної програми.

Спікер Палати представників Джон Бейнер обіцяв, що республіканці, які мають під своїм контролем обидві палати Конгресу, вдадуться до всіх заходів, щоб відкинути угоду.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG