Спеціальні потреби

Обама пропонує заморозити зарплату федеральних службовців


Обама пропонує заморозити зарплату федеральних службовців
Обама пропонує заморозити зарплату федеральних службовців

Президент Барак Обама запропонував заморозити зарплату федеральних службовців, щоб заощадити мільярди доларів протягом наступних кількох років.

Президент повідомив про цю пропозицію в понеділок, кажучи, що скорочення федеральних витрат вимагатиме також, щоб службовці федерального уряду взяли на себе частину тягаря.

Дворічне замороження зарплати стосуватиметься цивільних службовців уряду, включно з Міністерством оборони, але не членів збройних сил. Білий дім заявив, що замороження зарплати повинно зберегти два мільярди доларів до кінця 2011 фінансового року, 28 мільярдів протягом наступних п’яти років і понад 60 мільярдів доларів протягом наступних 10 років.

На вівторок запланована зустріч Обами з керівництвом республіканських законодавців Конгресу. На зустрічі, за словами президента, буде обговорюватись питання покращення американської економіки.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG