Спеціальні потреби

Економіка США: помірне зростання кількості робочих місць і зменшення безробіття


Хоча кількість робочих місць минулого місяця у Сполучених Штатах збільшилася лише на 148 тисяч, безробіття зменшилося до найнижчого за останні п’ять років рівня.

У вівторок уряд повідомив, що безробіття минулого місяця впало до 7.2%, на десяту відсотка краще, ніж у серпні. Це найкращий показник для найбільшої економіки світу від 2008 року, тобто перед тим, коли економіка країни почала переживати проблеми, які виявились найгіршими з часу Великої депресії у тридцятих роках минулого століття.

Темпо зростання кількості робочих місць вказувало на деяке сповільнення розвитку економіки перед 16-денним частковим закриттям праці федерального уряду, в результаті чого американська економіка втратила 24 мільярди доларів. Для порівняння, уряд ввів коректу про зростання кількості робочих місць у серпні із 169 тисяч до 193 тисяч.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG