Спеціальні потреби

Обама: закриття федерального уряду і дефолт США загрожують іміджу країни у світі


Президент Барак Обама піддав критиці републіканських законодавців за те, що вони дозволили часткове закриття федерального уряду, що загрожує дефолтом США щодо своїх фінансових зобов’язань, кажучи, що такі дії можуть загрожувати іміджу країни в усьому світі.

Звертаючись у вівторок до журналістів у Білому домі, Обама заявив, що він повторно сказав спікеру Палати представників Джону Бейнеру, що він охоче провів би розмови з республіканцями, але лише після закінчення закриття федерального уряду і коли не буде загрози дефолту.

Президент Обама заявив, що економічні наслідки дефолту були б «набагато гірші», ніж закриття уряду.

Він також додав, що дефолт підірвав би ситуацію на ринках і довіру до Сполучених Штатів як основи глобальної економіки. Проте він додав, що його звернення до світу таке, що Сполучені Штати завжди платили свої рахунки і робитимуть це знову».

Часткове закриття федерального уряду, яке вже входить у другий тиждень, розпочалося тоді, коли Конгрес не спромігся прийняти законопроект про фінансування уряду. Республіканці у Палаті представників наполягали на тому, щоб до законопроекту про бюджет додати положення про відкликання або реформу закону про медичне страхування.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG