Спеціальні потреби

Американська економіка сповільнює оберти; споживачі – стурбовані


У багатьох оприлюднених звітах, як урядових так і приватних, говориться про сповільнення економічного росту і спад довіри споживачів у Сполучених Штатах.

У звіті Міністерства торгівлі США зазначено, що внутрішній валовий продукт (ВВП) США у другому кварталі цього року зріс лише на 2,4 %, що значно нижче, ніж за перші 3 місяці цього року.

Показник валового внутрішнього продукта дає найвиразнішу уяву про стан економіки і добробут країни. Багато економістів прогнозують подальше сповільнення його росту до кінця 2010 року.

Результати дослідження Мічиганського університету вказують також на дещо песимістичніші настрої поміж американських споживачів. Згідно з найновішими даними, показник довіри споживачів понизився на понад 8 % .

Занепокоєні економічною ситуацією в США американці вірогідно менше витрачатимуть грошей на нові товари і послуги. Економісти пильно спостерігають за настроями споживачів, попит яких підживлює у значній мірі розвиток найбільшої у світі американської економіки.

Втім згідно зі звітом приватної дослідницької групи, підприємницька діяльність на Середньому Заході США зростає.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG