Спеціальні потреби

Стан американської економіки – незадовільний, рівень безробіття – дещо нижчий


Минулого місяця американський ринок праці, який переживає дуже серйозні проблеми, збагатився лише на 96 тисяч нових робочих міць. Хоча рівень безробіття знизився на 0.2%, то це сталося тому, що більше американців припинилия пошуки праці.

Згідно з оприлюдненим у п’ятницю урядовим звітом, безроробіття зменшилось у серпні з 8.3% до 8.1%. Це вже сорок третій місяць поспіль, коли рівень безробіття сягає понад 8%. Країна і далі намагається вийти з глибокої рецесії 2008-2009 років.

Невелика кількість нових робочих місць може спонукати Центральний банк прийняти нову політику, коли незабаром відбудуться його наради, метою яких буде обміркування пособів збільшення працевлаштування і скорочення безробіття. Голова Федерального резерву, тобто Центрального банку, Бен Бернанке заявив, що відсутність зростання кількості робочих місць є однією з причин, чому Центральний банк може вдатися до заходів.

До президентських виборів у США залишилося несповна дев’ять тижнів Щомісячі дані про кількість робочих місць і безробіття відіграють вирішальну роль у змаганні Барака Обами зі своїм республіканським конкурентом Міттом Ромні, а також у твердженні, хто їз них зможе надати рушійну силу оновленню американської економіки.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG