Спеціальні потреби

Бернанке: стан економіки США і далі нестабільний


Голова Федерального резерву (Центрального банку) США Бен Бернанке заявив, що ситуація на ринку праці «далека від нормальної», навіть після того, як останнім часом збільшилася кількість робочих місць.

На початку цього року рівень безробіття у США знизився до 8.3% і протягом за останні шість місяців на 1.2 мільйона збільшилась кількість робочих місць. Проте Бернанке заявив у понеділок групі економістів, що американська економіка мусить розвиватися ще швидшим темпом для змешення кількості безробітних.

Він сказав, що немає певності, що недавнє покращення у працевлаштуванні продовжуватиметься. Бернанке висловив думку, що збільшення кількості робочих місць, можливо, є віддзеркаленням того, що працедавці скоротили надто багато місць праці у 2008 і 2009 роках, у час найбільшої рецесії. Він також звернув увагу на те, що безробіття і далі перевищує звичайний для США п’ятивідсотковий рівень.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG