Спеціальні потреби

Спад споживчої активності американців негативно позначився на рівні безробіття


Дані, оприлюднені Міністерством праці США, підтвердили залежність цілої економіки від бажання американців витрачати гроші.

Рівень безробіття у США помітно знизився минулого місяця. Втім одночасно з ним в країні зменшився і темп творення нових робочих місць.

Відповідно до даних, оприлюднених Міністерством праці США у п’ятницю, у березні рівень безробіття в країні становив 8,2 відсотки. Це найнижчий показник із січня 2009 року.

Втім, за інформацією міністерства, насправді кількість безробітних в країні не зменшилась. Зміна статистичних показників зумовлена виключно тим, що певна кількість безробітних просто припинила шукати роботу та реєструватись у центрах зайнятості.

У США, економіка яких є найбільшою в світі, протягом березня було створено 120 тисяч нових робочих місць. Втім темп їх приросту став найменшим за останні півроку.

Для порівняння, січень та лютий 2012-го року «принесли» Америці понад 200 тисяч нових робочих місць кожен.

Такі показники ринку праці вчергове підтвердили справедливість прогнозу голови центробанку США Бена Бернанке, який нещодавно заявив, що зростання американської економіки буде продовжуватись лише за умови невпинного зростання споживчих витрат. Останні є рушійною силою майже 70 відсотків економіки США.

Загалом, з грудня по березень в американській економіці було створено 850 тисяч робочих місць.

XS
SM
MD
LG