Спеціальні потреби

Збільшилася кількість американців, які попросили допомоги по безробіттю


Безробітні американці звертаються за допомогою з безробіття
Безробітні американці звертаються за допомогою з безробіття

Минуло тижня кількість американців, які звернулися за допомогою з безробіття, зросла на 13 тисяч. У документі Міністерства праці сказано, що в загальному 380 тисяч людей, які недавно втратили працю, вперше попросили про допомогу, що збільшило кількість тих людей до найвищого рівня за останні два місяці. Проте аналітики, до яких звернулися інформаційні агентства, кажуть , що ситуація на ринку праці поліпшується, хоча темп цих змін стає повільнішим.

В іншому урядовому документі вказується, що головний показник інфляції у березні залишався без змін. Не враховуючих нестабільних секторів енергетики і продовольства, ціни в загальному зросли на три десятих відсотка, тобто дещо більше, нід попереднього місяця.

В окремому звіті вказано, що торговельний дефіцит США в лютому зменшився за останні чотири місяці до найнижчого рівня. Різниця між тим, що американські продуценти експортували, і тим, що США імпортували, за той же час зменшилась на 12 відсотків. Зменшився також імпорт нафти і замовлення на виготовлені в Китаї товари.

Тимчасом Світова організація торгівлі повідомила, що цього року глобальна торгівля зростатиме повільнішим темпом та що торгівлю сповільнює криза із заборгованістю європейських країн. Торгівля цього року, згідно із СОТ, зросте лише на 3.7 відсотка.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG