Спеціальні потреби

У США завершився з’їзд Демократичної партії


З‘їзд Демократичної партії, який проходив цими днями в місті Шарлотт, штат Північна Кароліна, завершився виступом президента Барака Обами, який офіційно погодився балотуватися на другий термін.

У своїй промові перед делегатами зібрання та багатомільйонною телеаудиторією, Обама окреслив свою позицію і заявив, що коли американці голосуватимуть у листопаді вони матиме явний вибір - вибір покоління, вибір між двома зовсім відмінними шляхами для Америки. Він зазначив, що, шлях, який пропонує він і його Демократична партія, можливо важчий, але він веде в краще місце, і він закликав американців обрати саме таке майбутнє.

«Я закликаю вас згуртуватися довкола певних завдань, які треба виконати заради країни. Ці завдання», зазначив Барак Обама, «це - виробництво, енергетика, освіта, національна безпека та дефіцит. Це цілі, які можливо досягнути і виконання яких допровадить до створення нових робочих місць, більших можливостей і перебудують нашу економіку на міцніших засадах. Це те, що ми можемо зробити в наступні роки і саме тому я балотуюся на другий термін на посаду президента США”.

У своїй промові Барак Обама пообіцяв продовжувати реформу системи охорони здоров‘я країни і розкритикував свого суперника, кандидата в президента від Республіканської партії Мітта Ромні.

Щодо закордонної політики, Обама назвав Ромні і його напарника, кандидата у віце-президенти Пола Раяна, новачками у міжнародній політиці.

«Вони хочуть відвести нас назад в епоху невмілих заяв і великих помилок, які так дорого коштували Америці. Адже ви не станете називати нашим ворогом номер один Росію, а не аль-Кайду якщо ви розумієте, що час холодної війни минув", - заявив Барак Обама.

У четвер делегати з‘їзду також затвердили Джозефа Байдена як офіційного кандидата на посаду віце-президента США.

Результати соціологічних опитувань вказують на те, що шанси на перемогу демократа Обами і його суперника республіканця Ромні - практично зрівнялись.

Нагадаємо, що президентські вибори в США відбудуться через 9 тижнів – 6 листопада.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG