Спеціальні потреби

З’їзд демократів емоційно відкрила Перша Леді Мішель Обама


Мішель Обама сказала, що її чоловік втілив мрію
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:44 0:00
Direct link

Мішель Обама сказала, що її чоловік втілив мрію

На з’їзд приїхала рекордно висока кількість делегатів латиноамериканського походження – понад 13 відсотків від загальної кількості представників.

У Північній Кароліні триває з’їзд демократичної партії США. Організатори розпочали його, використавши чи не найпотужніший свій козир - дружину Барака Обами Мішель, популярність якої, за деякими опитуваннями, навіть більша, ніж у її чоловіка.

Дружина президента, до порад якої, за інформацією багатьох джерел, він дуже дослухається, звернулася до делегатів з палкою та емоційною промовою:

«Для Барака ці питання не є політикою, він ці проблеми сприймає особисто. Він знає, що таке американська мрія, він втілив її у своєму житті».

Вона розповіла про своє власне скромне походження та свого чоловіка, а також про особливі почуття, які вони обидва мають до свої матерів, завдяки важкій праці та відданості яких вони опинилися у Білому Домі.

«Для Барак успіх – це не кількість грошей, які ви заробляєте. Успіх – це ті зміни, які ви можете зробити у житті окремої людини», - заявила Мішель Обама.

Перша леді звернулась із проханням дати її чоловіку ще чотири роки у президентському кріслі:

«Ми повинні знову зібратися разом та відстояти людину, якій ми довіряємо, і яка здатна далі рухати цю країну вперед – підтримайте мого чоловіка, нашого президента Барака Обаму».

Президент дивився промову своєї дружини разом з доньками з Білого Дому.

Жінки-делегати кажуть, що у захваті від Першої Леді, яка для них є уособленням матері та дружини та палкою поборницею їх цінностей.
«Мішель насправді є прикладом для наслідування. Як вона говорить, вона просто відразу захоплює всю кімнату. Коли вона говорить, перед вами справжня мати. Краще уважно слухати, інакше можна потрапити у халепу», - говорить делегат Ліванна Герд.

У переший день з‘їзду на сцену вийшли інші жінки-демократи - члени Конгресу, щоб продемонструвати виборцям, які гендерні пріоритети відстоює Демократична парія.

«Коли жінки активно голосують, перемагають демократи. А це для них зараз величезний плюс, тому що Мішель Обама знає, як активізувати не тільки кістяк демократичної партії, вона має особливий шлях до жіночих сердець», - говорить політичний консультант Еріка Пайнс.

Демократи критикують політику республіканців, які виступають проти абортів, навіть якщо вагітність загрожує здоров‘ю матері.

Зі змінами у демографічній ситуації в країні, до табору підтримки демократів активно приєднується невпинно зростаюча громада іспаномовного населення. Джилберто Гінохоса – лідер демократів у Техасі.

В кінцевому результаті, якщо його (Обами) популярність триматиметься серед жінок та латиноамериканців, і вони активно прийдуть голосувати у ключових штатах, Президент Обама буде переобраний на другий строк.
лідер демократів у Техасі Джилберто Гінохоса.


Цього року кількість делегатів латиноамериканського походження на з’їзді демократів рекордна – вісімсот представників. Це набагато більше, ніж на республіканському з’їзді у Тампі. Інший історичний момент – вперше в якості почесного промовця на з’їзді виступив латиноамериканець.

37-ми річний Хуліан Кастро– син іммігрантів з Мексики - мер Сан Антоніо, штат Техас – різко критикував пропозиції республіканців:

«Коли йдеться про повернення американцям робочих місць, Ромні говорить –ні. Коли йдеться про повагу прав жінок, Ромні знову повторює – ні!»

Після палких звернень, адресованих жінкам та латиноамериканцям у перший день з’їзду, у середу перед делегатами виступить колишній президент Біл Клінтон. У штабі Обами сподіваються, що його популярність, як і у 2008, зможе генерувати велику кількість голосів та залишить суперника Обами далеко позаду.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG