Спеціальні потреби

США і КНР: відносини у світлі кіберзагрози


Радник президента Обами з питань національної безпеки Том Донілон заявив, що комп'ютерні хакери становлять «все більш серйозну проблему», яка загрожує відносинам між США і Китаєм.

Донілон зазначив, що проблеми кібербезпеки вийшли на перший план у відносинах між двома країнами. Він сказав, що те, що відбувається, - це не просто звичайне хакерство, а ретельно сплановане, цілеспрямоване розкрадання конфіденційної технологічної інформації, що належить американським компаніям.

Донілон заявив, що китайській владі слід визнати масштаби цієї проблеми, вдатися до конкретних заходів щодо боротьби з цими злочинами і провести переговори з США щодо прийнятної норми поведінки в кіберпросторі.

З початку цього року жертвами атак хакерів стали кілька великих американських технологічних компаній, у тому числі Apple, Facebook і Twitter. Крім того, кібератакам піддано газети The New York Times, The Wall Street Journal і The Washington Post.

Речник Міністерства закордонних справ Китаю Хуа Чуньін сказав, що Пекін не виключає можливості ведення переговорів у цій справі з США проте заявив, що Китай є жертвою комп’ютерних злочинів, а не їх виконавцем.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG