Спеціальні потреби

Палата представників веде слідство в справі атаки на консульство США в Бенгазі


Три службовці Державного департаменту США дають у середу свідчення перед комітетом Конгресу про торішню атаку на американське консульство в лівійсьоквму місті Бенгазі.

Одним із службовців, що дає свідчення перед Комітетом з нагляду та урядової реформи, є колишній заступник голови американської місії в Лівії Ґреґори Гікс. Він уже сказав слідчим, що запитав, чому до консульства в Бенгазі не надіслано американські військові сили, коли 11 вересня минулого року на нього здійснено атаку.

Республіканці Конгресу звинувачують адміністрацію Обами у навмисному введенні громадськості в оману щодо подробиць атаки. Більшість критики скерована проти колишнього державного секретаря Гілларі Клінтон. Однак демократи кажуть, що розслідування політично мотивоване і становить спробу дискредитувати Клінтон, яку згадано як президентського кандидата у 2016 році.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG