Спеціальні потреби

Президент Обама оприлюднив звіт про військові дії в Афганістані


Президент США Барак Обама.
Президент США Барак Обама.

В новому звіті уряду США про військові операції в Афганістані відзначено поступ коаліційних військ у боротьбі проти Талібану і аль-Кайди, не зважаючи на значні виклики, які все ще потрібно долати.

Президент Барак Обама оприлюднив стратегічний огляд у Білому домі 16 грудня – рік опісля повідомлення про посилення контингенту військ в Афганістані 30 тисячами військовиків.

У звіті не вказується на будь-які істотні зміни і, як зазначив прес-секретар Білого дому Роберт Ґиббз, це не позначиться на планах США про початок виведення американських військ з Афганістану наступного року.

Ґиббз також сказав, що у звіті чітко вказано на необхідність більшої співпраці з Пакистаном.

Згідно з новими розвідувальними повідомленнями, що їх отримала газета «New York Times», Пакистан явно не хоче мати справу з талібами на територіях населених племенами поблизу кордону з Афганістаном, що стримує військові дії у цьому регіоні. У звіті також зазначено, що удари американських безпілотних літаків спрямовані проти лідерів аль-Кайди в Пакистані зробили свій внесок.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG