Спеціальні потреби

З Афганістану виведено решту солдатів «додаткового контингенту»


З Афганістану відбули останні із 33 тисяч американських солдатів «додаткового контингенту», яких надіслано туди в рамках підкріплень понад два роки тому.

Міністр оборони США Леон Панетта підтвердив цю інформацію в п’ятницю. Під час спільної прес-конференції з міністром оборони Нової Зеландії в Окленді він високо оцінив американських військовослужбовців, кажучи, що ці підкріплення виконали поставлене перед ними завдання щодо стримання впливів угруповання Талібан і розбудови афганських збройних сил.

У цей час в Афганістані перебуває лише 68 тисяч американських військовослужбовців. Американські представники кажуть, що всі міжнародні бойові частини залишать Афганістан до 2014 року.

Президент Барак Обама надіслав додаткові війська до Афганістану наприкінці 2009 року, щоб стримати повстанців і дати шанс афганським військам почати процес перебрання відповідальності за втримання безпеки в країні.

Проте залишається занепокоєння, що виведення додаткових військ з Афганістану збігається в часі з дедалі більшою кількістю атак з боку афганських сил, скерованих проти міжнародних військ.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG