Спеціальні потреби

Влада Афганістану заарештувала сотні «підозрілих» афганських солдатів


За словами представників влади Афганістану, вони затримали чи виключили з лав армії сотні афганських солдатів, розслідуючи обставини низки атак на американських військовослужбовців. З початку цього року від рук солдатів афганської армії було вбито щонайменше 45 військових сил коаліції.

Речник Міністерства оборони Афганістану генерал Захір Азімі заявив у середу, що афганські сили оборони розпочали розслідування 6 місяців тому, в результаті якого з лав армії було виключено чи заарештовано сотні «підозрілих» солдатів. Чимало з них були виключені через те, що в них не було належних документів.

Заява Азімі пролунала кілька днів після того, як армія США тимчасово призупинила тренування тисячі афганців–поліцейських, аби покращити процедуру їхньої перевірки.

НАТО продовжує тренування як солдатів, так і афганської поліції. За словами представників Альянсу, атаки афганців на військовослужбовців сил коаліції, в першу чергу, є результатом особистих образ і лише 25% з них – результат інфільтрації бойовиків Талібану.
XS
SM
MD
LG