Спеціальні потреби

США і КНР погодились щодо санкцій проти КНДР


Дипломати при Організації Об’єднаних Націй кажуть, що Сполучені Штати і Китай досягли тимчасової угоди про нові санкції проти Північної Кореї. Метою санкцій є покарати КНДР за найновіше ядерне випробування. У відповідь на це Північна Корея погрожує скасуванням перемир’я, яким закінчено війну 1950-53 рр. на Корейському півострові.

У вівторок відбувається засідання Ради Безпеки ООН за закритими дверима для обміркування питання Північної Кореї. У розмові з репортерами дипломати висловили надію, що до кінця цього тижня відбудеться голосування у справі запропонованої резолюції. Подробиці проекту резолюції поки що невідомі.

Рада Безпеки вже раніше одностайно осудила ядерне випробування, проведене 12 лютого, як «серйозне порушення» існуючих санкцій ООН щодо Північної Кореї і ядерних програм. Пхеньян заявив, що третє і дотепер найбільше ядерне випробування, було скероване проти головного ворога – Сполучених Штатів.

Тимчасом Північна Корея повторила погрози, що вона скасує перемир’я, підписане у 1953 році, якщо Сеул прожовжуватиме плани про проведення щорічних військових навчань із Сполученими Штатами. Верховне командування збройних сил КНДР прогрозило «точними ударами» з метою об’єднання поділеного Корейського півострова.

Відео - найголовніше

Мистецтво про непереможну силу жінки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:27 0:00
XS
SM
MD
LG