Спеціальні потреби

США закликали Уганду скасувати закон проти геїв


Сполучені Штатьи закликали Уганду скасувати новий закон про запровадження тривалих термінів ув’язнення за гомосексуалізм.

У виданій Білим домом заяві зазначається, що підписання законопроекту у понеділок президентом Йовері Мусевені «стало кроком назад для Уганди». Новий закон є не просто образою геїв в Уганді, він становить загрозу їх безпеці і негативно віддзеркалює політику країни в сфері прав людини, - йдеться у заяві.

Речниця Державного департаменту Джен Сакі заявила, що у зв’язку з ухваленням та підписанням цього закону США переглянуть свої відносини з Угандою. США надають економічну допомогу Уганді в обсязі 400 мільйонів доларів на рік.

Серед іншого, новий закон передбачає покарання за перший злочин у формі 14-річного тюремного ув'язнення і вводить довічне ув'язнення за "закоренілий гомосексуалізм".
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG