Спеціальні потреби

У столиці Уганди знайдено начинений вибухівкою жилет


За повідомленням угандського посадовця, в ході розслідування обставин двох вибухів внаслідок яких загинуло 76 людей, які дивилися на телеекранах фінальний матч Чемпіонату світу з футболу у неділю, поліція знайшла у Кампалі начинений вибухівкою жилет, який не вибухнів.

Начальник поліція сказав, що саме такі жилети використовувалися в інших вибухах і, що їх сконструйовано так, аби не вживати послуг бомбістів-смертників.

У розмові з кореспондентами начальник повідомив про арешт кількох осіб у зв’язку з інцидентами, проте він не входив у подробиці.

Втім, президент Уганди Йовері Мусевені оголосив вівторок початком періду жалоби по жертвах атак.

Відповідальність за напади взяло на себе пов’язане з аль-Кайдою сомалійське войовниче угруповання аль-Шабаб. Речник угруповання зазначив, що атаки були помстою за участь Уганди у миротворчих силах, які підтримують уряд у Сомалі.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG