Спеціальні потреби

У Вашингтоні відзначають День Землі


У Вашингтоні на Національному променаді і біля історичних пам’ятників розпочалися однотижневі відзначення 40 річниці Дня Землі.

Донна Лакс-Лувис із Служби Національного Молу і меморіальних парків дає поради волонтерам, які покривають свіжим ґрунтом клумби довкола пам’ятника Франкліну Рузвельту, поради:

«Будьте обережні. Безпека понад усе».

Врайт Сиґмунд - агент з продажу нерухомості - знайшов час у своєму щільному графіку, щоб зробити щось корисне для громади. Він каже:

«Це повинна бути справою кожного - повернути щось суспільству, відновити наше природне середовище. Наші історичні пам’ятки повинні бути в якомога кращому стані».

Ці глобуси на Національному Молі відображають екологічні проблеми землі і можливі шляхи їх вирішення.

У розставлених наметах компанії, посольства, державні агентства і благодійні організації розповідають про свої програми та демонструють свою продукцію, як от вітряки, чи сонячні батареї.

Науковець із НАСА Рут Нетинг створила головоломку із зображень знятих із супутників. Вона поясню

«Це наша планета Земля і ми повинні про неї піклуватися. Малі діти починають замислюватися над цим і сподіваюсь, вони навчаться дбати про планету, на якій вони живуть.»

Голова руху захисників довкілля Кетлін Роджерс закликає людей у всьому світі зробити щось корисне для збереження планети:

«Ви можете замінити звичайні лампочки на енергозберігаючі, можете написати листа владі, очистити свій район, посадити шкільний сад. Є багато речей, які ви можете зробити».

Святкування на Національному Молі завершаться 25 квітня масовим мітингом і концертом за участю багатьох зірок. Активісти вимагатимуть від Конгресу схвалити закон щодо захисту природного середовища, зокрема зменшення викидів в атмосферу та розвитку енергозберігаючих технологій.

Деякі волонтери кажуть, що крім організованих заходів, кожний з нас може зробити свій внесок у збереження планети, оберігаючи природу - чи просто прибираючи сміття.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Інше за темою

XS
SM
MD
LG