Спеціальні потреби

Юлія Тимошенко полетіла до Брюсселя, і сказала, що повернеться


Юлія Тимошенко полетіла до Брюсселя, і сказала, що повернеться
Юлія Тимошенко полетіла до Брюсселя, і сказала, що повернеться

Лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко відправилася до Брюсселя на саміт Європейської народної партії. В Бельгії опозиційний політик планує обговорити ситуацію в Україні, а також механізми збереження європейської перспективи для країни.

Перед вильотом Юлія Тимошенко зробила запис в своєму твіттер-аккаунті: «Зараз вилітаю до Брюсселя. В мене, звичайно, є основний план. Але, все ж, прошу ваших порад. Для мене це важливо».

Основним планом своєї поїздки Юлія Тимошенко поділилася і з журналістами: «Мені здається дуже важливо зараз, щоб лідери Європейського Союзу усвідомлювали, наскільки складна ситуація в Україні, і краще не чекати, коли діючий Президент буде розстрілювати мирних демонстрантів. На жаль, в Україні люди доведені до відчаю».

Від’їзд Тимошенко закордон змусив багатьох говорити про те, що опозиційна екс-прем’єрка використає поїздку до Брюсселя як спробу залишити Україну, і разом з тим уникнути кримінального переслідування з боку Генеральної прокуратури.

Натомість Юлія Тимошенко запевнила усіх, що повернеться:

«Може хтось там десь думає, що я якось не повернуся з Брюсселя. Так я відразу кажу: марні надії. Повернуся».

В Україні лідерка «Батьківщини» планує бути вже в п’ятницю, 25 березня.

Голова Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко припустив, що кримінальну справу проти екс-президента Леоніда Кучми не випадково порушили перед поїздкою Юлії Тимошенко закордон.

«Це дуже резонансні справи. І справа Ґонґадзе, і справа Чорновола. Особливо, справа Ґонґадзе – вона дуже відома на Заході, і вона створює ефект. Між іншим, це відволікає увагу ЗМІ та політиків і від справи Тимошенко теж», – сказав політолог в ефірі П’ятого каналу.

16 березня слідчий з особливо важливих справ Генеральної прокуратури дозволив Юлії Тимошенко з’їздити до Брюсселя, на саміт ЄНП.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG