Спеціальні потреби

Росія і Туреччина проведуть саміт


Реджеп Таїп Ердоган Ердоган і Володимир Путін (архівне фото)

Президент Росії Володимир Путін і його турецький колега Реджеп Таїп Ердоган планують зустрітися в Санкт-Петербурзі 9 серпня.

Президент Росії Володимир Путін і його турецький колега Реджеп Тайіп Ердоган зустрінуться в Санкт-Петербурзі 9 серпня для обговорення проблем двосторонніх відносин.

Про це повідомив прес-секретар президента Дмитро Пєсков.

Він додав, що порядок денний зустрічі поки не обговорюється, однак відбувається обмін пропозиціями.

«Безумовно, президентам є про що поговорити. Це буде перша зустріч після відомого колапсу в наших відносинах і перша зустріч, після того, як лідерам двох країн вдалося перевернути цю сторінку. Дефіциту тим не буде», – сказав прес-секретар.

Тим часом віце-прем’єр російського уряду Аркадій Дворкович повідомив, що представники Росії та Туреччини обговорять зняття заборони на імпорт продовольства, який Росія ввела після того, як її бомбардувальник був збитий турецькими військовими поблизу сирійського кордону в листопаді минулого року.

Він також зазначив, що дві країни пізніше у вівторок повернуться до обговорення проекту будівництва газопроводу «Турецький потік».

Дворкович додав, що відновлення чартерних рейсів між двома країнами «займе якийсь час».

Дворкович і його турецький колега Мехмет Шимшек зустрілися в Москві у вівторок, висловивши готовність до відновлення торговельно-економічних зв’язків між двома країнами.

Дивіться також: Заліщук вважає, що невисока підтримка "Демальянсу" свідчить про недовіру до політиків взагалі

XS
SM
MD
LG