Спеціальні потреби

У Туреччині перекинулося судно з нелегалами


За повідомленням влади Туреччини, біля західного узбережжя країни в Егейському морі щонайменше 60 осіб потонуло (з них 31 дитина), коли перевернулося невелике судно, на борту якого перебували нелегальні іммігранти.

Як гадається, судно прямувало в європейські води, проте десь на світанку у четвер наскочило на підводний камінь і потонуло за приблизно 50 метрів від берегів Туреччини.

У повідомленні зазначається, що рятувальникам вдалося дістати з води живими 46 осіб. Що стало причиною аварії корабля, не повідомляється. Згідно з попередньою інформацією, деякі з уцілілих - мігранти з Іраку та Сирії.

Затримано двох осіб - їх підозрюють у порушенні техніки безпеки при експлуатації водного транспорту. Пошуки інших жертв корабельної аварії тривають.

Туреччина є популярним транзитним пунктом для людей, які бажають емігрувати до країн ЄС. До Туреччини також уже прибуло близько 8 тисяч сирійських біженців, які втечею намагалися уникнути насильства на їх батьківщині.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG