Спеціальні потреби

Туреччина: сирійські війська обстріляли табір біженців


За повідомленням турецьких властей, внаслідок обстрілу армією Сирії табору біженців, розташованого на території Туреччини, поранення отримали двоє сирійців і турецький перекладач. Це перший такого роду випадок з часу коли минулого року Туреччина почала надавати притулок утікачам зі Сирії.

Сьогоднішня атака сталася біля містечка Кіліс на південному сході Туреччини, де розташований табір сирійських біженців. За приблизними підрахунками, нині у таборах у трьох турецьких провінціях біля кордону зі Сирією, перебуває 25 тисяч біженців.

Згідно з планами, спеціальний посланник Кофі Аннан має відвідати один з цих таборів у вівторок.

Тим часом, опозиція повідомляє, що у запеклих сутичках біля турецького кордону, сирійські повстанці вбили шістьох урядових солдатів. Сирійські війська посилюють свої напади в різних районах країни у намаганнях придушити постання проти президента Башара аль-Асада.

У Пекіні, МЗС КНР закликало уряд Сирії та опозицію виконати свої обіцянки щодо припинення вогню. Заклик надійшов після того, як офіційний Дамаск заявив, що хотів би отримати від опозиції «письмові гарантії» припинити боротьбу після виведення військ з міст, яке має завершитися 10 квітня.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG