Спеціальні потреби

У Тунісі очікують формування нового уряду


Вулиці столичного Туніса патрулюють танки
Вулиці столичного Туніса патрулюють танки

Як гадається, сьогодні прем’єр-міністр Тунісу Мохаммед Ганнуші повідомить про сформування нового коаліційного уряду, через день після запеклих збройних сутичок між загонами сил спеціального призначення країни і прибічниками усунутого від влади президента Зіна ель-Абідіна Бен Алі.

У виголошеній вчора заяві, прем’єр-міністр сказав, що склад нового уряду національної єдності «напевно» буде оголошений у понеділок.

У неділю спалахнули сутички навколо президентського палацу, який розташований за 15 кілометрів на північ від столичного Туніса. За повідомленням військових джерел, армія і члени нової президентської гвардії відбили атаки прибічників Бен Алі.

Низку людей взято під арешт, включно з двома колишніми чільними правоохоронцями, яких звинувачено в ймовірній змові проти тимчасового уряду Тунісу.

Тим часом, вулиці столиці партулюють військові танки та важко озброєні загони сил спеціального призначення. Магазини і підприємства у Тунісі – закриті.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG