Спеціальні потреби

У Тунісі склав присягу тимчасовий президент


Фуад Мебазза
Фуад Мебазза

У столичному місті Туніс далі триває напружена ситуація після того як Фуад Мебазза перебрав владу від довголітнього керівника країни, якого усунено внаслідок народного повстання. У п’ятницю президент Зін ель-Абідін Бен Алі втік до Саудівської Аравії.

У суботу спікер парламенту Фуад Меббаза склав присягу і став виконуючим обов’язки лідера країни. Мебазза сказав, що він уже попросив прем’єр-міністра сформувати уряд національної єдності.

Учора надходили повідомення про стрілянину у Тунісі, де сили безпеки та армійські танки патрулювали вулиці у намаганнях навести порядок після нічних заворушень і мародерства.

Бен Алі утік із Тунісу після багатотижневих вуличних сутичок і протестів, викликаних обуренням громадян з приводу незадовільних соціальних умов, безробіття і корупції. Бен Алі керував Тунісом впродовж останніх 23 років.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG