Спеціальні потреби

Курдські та іракські війська перебрали контроль над важливою греблею біля Мосула


Гребля біля Мосула
Гребля біля Мосула

Представник збройних сил Іраку повідомив, що курдські та іракські війська, які ведуть операцію проти бойовиків угруповання Ісламська держава Іраку та Леванту, перебрали контроль над важливою греблею в північному районі країни.

У понеділок повідомлено, що війська витіснили екстремістів з району греблі біля Мосула, яка забезпечує електроенергією і водою для іригації більшість північного Іраку.

Поки що немає підтвердження цього повідомлення з незалежних джерел.

Військовий представник заявив, що операцію було проведено за підтримки і допомогою військово-повітряних сил, але не подав додаткових даних.

Американські війська повідомили в неділю про проведення повітряних ударів проти екстремістів угруповання Ісламська держава Іраку та Леванту неподалік мосульської греблі, щоб захистити інфраструктуру та американський персонал.

На початку цього місяця США провели повітряні удари проти екстремістів, частково тому, щоб захистити тисячі представників релігійної громади єзидів, які опинилися на вершині Синджар у північному районі Іраку.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG