Спеціальні потреби

Ось що радники Трампа з нацбезпеки запропонували з приводу ядерної програми Ірану


Команда радників президента США з питань національної безпеки закликає його позбавити ядерну угоду з Іраном формального схвалення Адміністрації. Про це повідомляє видання Politicoапропонований крок може дозволити Трампу дати сигнал про незадоволення умовами угоди, але водночас - уникнути політичних наслідків від повного виходу із неї.

Дональд Трамп тривалий час критикував укладену Адміністрацією Барака Обами угоду з Іраном щодо ядерної програми цієї країни. За словами Трампа, угода відкрила Ірану доступ до значних фінансових ресурсів, які зрештою дозволяють країні вивести її військову ядерну програму на етап завершення. При цьому Трамп заявляв, що США не отримали надійних інструментів контролю за прогресом ядерної програми.

Як повідомляє "Німецька хвиля", попередник Трампа, Барак Обама, розглядав угоду з Іраном, як одне з ключових досягнень зовнішньої політики США. Завдяки їй, в Ірані було обмежено використання ядерних центрифуг в обмін на скасування міжнародних санкцій проти цієї країни.

Дивіться також: Конгресвумен Марсі Каптур: "Будь-якій миротворчій місії в Україні має передувати відведення Росією своїх військ і посіпак"

Інше за темою

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG