Спеціальні потреби

У Бангкоку продовжуються сутички – уже загинуло четверо людей


Антиурядові демонстранти в столиці Таїланду Бангкоку вели сутички із спеціальними загонами поліції, яка хотіла очистити місця протестів. У результаті сутичок загинуло щонайменше четверо людей.

Офіційні особи кажуть, що троє демонстрантів і поліцейський загинули в сутичках неподалік будинку уряду. Щонайменше 60 людей отримали поранення.

Сльозогінний газ, постріли з вогнепальної зброї і вибухи можна було чути під час сутичок в середині дня. За всіма ознаками, обидві сторони застосовують вогнепальну зброю.

Сутички спалахнули в час, коли поліція намагалася прибрати кілька таборів протестувальників, які хочуть усунути віл влади прем’єр-міністра Їнглак Чинават.

В інших районах протестувальники не ставили опору. Біля Міністерства енергетики, після поліцейської операції, приблизно 100 людей було затримано.

Поліція каже, що протестувальники порушили закони надзвичайного стану, але обіцяли не застосовувати сили для розгону протестів.

Через кілька годин після сутичок прем’єр Їнглак Чинават зазнала поразки, коли Національний антикорупційний комітет повідомив про висунення проти неї офіційних звинувачень.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG