Спеціальні потреби

У Таїланді політичне протистояння триває


Конститувійний суд Таїланду відмовився визнати недійсними результати нещодавніх позачергових парламентських виборів, завдавши цим удару опозиційній Демократичній партії, яка вважає голосування незаконним.

У середу Конституційний суд також відхилив позов правлячої партії, яка твердить, що акції протесту з боку опозиції, які проходять в країні, є спробою повалити уряд.

Рішеннями суду не вдалося вивести Таїланд з політичної кризи, яка охоплює країну з кінця минулого року, залишивши її з ослабленим тимчасовим урядом.

Прем’єр-міністр Їнґлак Чинават сподівалася, що дочасні вибори 2 лютого покладать край кризі. Проте опозиція бойокотували голосування, і перешкодила проведенню виборів у кількох провінціях.

У вівторок, Центральна виборча комісія Таїланду оголосила черговий раунд голосування на кінець квітня у тих районах, де вибори не відбулися. Конкретної дати не встановлено.

До часу обрання достатньої кількості депутатів до нижньої палати парламенту, не можна буде сформувати новий уряд. Очолений Їнґлак тимчасовий уряд матиме лише обмежений контроль над управлінням країною.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG