Спеціальні потреби

У Таїланді пройшли окремі мітинги «жовтих» і «червоних сорочок»


Прихильники «жовтих сорочок» у Таїланді
Прихильники «жовтих сорочок» у Таїланді

Тисячі демонстрантів взяли участь у мітингах «жовтих сорочок» і «червоних сорочок» у столичному Бангкоку, підкреслюючи глибокі політичні поділи, які існують у Таїланді.

«Червоні сорочки», які є прихильниками усунутого прем’єр-міністра Таксіна Шінаватри, влаштували свій мітинг біля приміщення кримінального суду у Бангкоку. Вони закликали до звільнення їхніх лідерів, яких утримують під вартою з часу 10-тижневих протестів минулого року.

На сьогоднішніх зібраннях були присутні сили спеціального призначення, проте вони стояли осторонь і не намагалися розганяти демонстрантів, які проводили мирні акції протесту.

Втім, тисячі прибічників «жовтих сорочок» зібралися на інші вулиці, вимагаючи відставки прем’єр-міністра Абхісіта Ветчачіви, який втратив їхню підтримку через прикордонну суперечку Таїланду з Камбоджею.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG