Спеціальні потреби

Російська поліція застрелила в Татарстані двох убивць


Представники російських органів безпеки повідомили, що в Татарстані поліція застрелила двох осіб, запідозрених у плануванні вбивства високопоставленого мусульманського духівника.

Застрелені в Казані особи, як сказано, планували велику терористичну атаку під час мусульманського свята Ід аль-Адха (Курбан-байрам), яке розпочинається в четвер із заходом сонця. Під час перестрілки на квартирі в Казані загинув також службовець федеральної служби безпеки.

Поліція і пожежники врятували групу цивільних, включно з кількома немовлятами, які опинилися в пастці під час операції органів безпеки, яку проведено в Казані.

Місто Казань нараховує понад мільйон мешканців і воно розташоване за понад 700 кілометрів від Москви.

Службовці російської розвідки кажуть, що убиті запідозрені особи були причетні до атак три місяці тьому, в результаті яких поранення отримав верховний муфтій Татарстану Ілдус Файзов і загинув його заступник Валіулла Якупов.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG