Спеціальні потреби

Єдина Росія вийшла переможцем на місцевих виборах


Згідно з повідомленнями, правляча партія Єдина Росія вийшла переможцем на виборах, що відбулися в неділю до місцевих органів влади. Однак опозиція твердить про серйозні порушення, які гарантуватимуть домінантну роль в країні президента Володимира Путіна.

Центральна виборча комісія в Москві заявила в понеділок , що попередні результати виборів вказують, що Єдина Росія вийде переможцем у всіх п’ятьох регіонах, де відбулися вибори на посади губернаторів. Правляча партія мала майже п’ять тисяч кандидатів по всій країні.

Однак спостерігачі з незалежної організації спостереження «Голос» заявили, що вибори були затьмарені шахрайством, включно з багаторазовим голосуванням і наповнення урн незаконними бюлетенями. Проте лідери Єдиної Росії, партії, яка вже понад 10 років домінує в російській політиці, заперечили зловживання.

Прем’єр-міністр Дмитро Медведєв, якому Путін передав головство Єдиної Росії після того, як вони помінялися посадами, заявив, що правляча партія здобула більшу підтримку, ніж на парламентських виборах у грудні минулого року, на яких вона втратила десятки місць.

У грудні минулого року почалися протести, коли виборці висловили незадоволення в Москві та інших містах з приводу планів Володимира Путіна повернутися на президентську посаду після перебуванняна посаді прем’єр-міністра. Ці протести недавно припинилися.

Відео - найголовніше

Мистецтво про непереможну силу жінки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:27 0:00
XS
SM
MD
LG