Спеціальні потреби

Сирійська опозиція умовно погоджується на мирні переговори


Представники сирійської опозиції і Ліги арабських держав
Представники сирійської опозиції і Ліги арабських держав
Головна опозиційна коаліція в Сирії, яка має підтримку західних країн, заявила, що вона візьме участь у мирних переговорах з урядом за певних умов, включно з дозволом працівникам допоги прибути до оточених районів.

Сирійська національна коаліція повідомила про своє рішення у заяві в понеділок, після двох днів нарад у Стамбулі.

Державний секретар США Джон Керрі високо оцінив це повідомлення, кажучи, що участь цього угруповання в мирних переговорах була б «великим кроком уперед».

Коаліція хоче, щоб уряд гарантував встановлення гуманітарних коридорів і звільнив затриманих осіб, що мало б довести до політичних змін у Сирії.

Представники опозиції вже довгий час вимагають, щоб президент Башар аль-Асад не брав участі у тимчасовому уряді. Сполучені Штати і Росія бажають, щоб обидві сторони погодились на створення такого уряду на женевських мирних переговорах.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG