Спеціальні потреби

Міністри ЄС зустрічаються з лідером сирійської опозиції


Міністри закордонних справ країн Євросоюзу зустрічаються в Брюсселі з новим лідером сирійської опозиції Муазом аль-Хатібом.

Тим часом, союзник Дамаска, Москва, знову виступила проти будь-якого зовнішнього втручання в процес політичного переходу в Сирії.

В оприлюдненій в понеділок заяві, МЗС РФ закликало до негайного припинення бойових дій в Сирії, зазначаючи, що будь-які рішення щодо політичних реформ повинні приймати самі сирійці.

Американські і російські дипломати зустрілися в неділю в Женеві зі спеціальним посланцем ООН Лахдаром Брагімі. Учасники наради одностайно заявили, що ситуація в Сирії «погана і стає все гіршою».

Однак вони не виключили можливості досягнення політичного розв’язки кризи.

Сполучені Штати закликали до відставки сирійського президента Башара аль-Асада і початку переходу до демократичного уряду.

Тим часом, сирійські активісти повідомляють, що повстанці захопили частину великої військової бази неподалік міста Алеппо на півночі Сирії.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG