Спеціальні потреби

Уряд Великобританії дав дозвіл на переговори із збройними угрупованнями сирійської опозиції


Великобританія заявила, що розпочне переговори із збройними угрупованнями сирійської опозиції в пошуках політичної розв’язки кризи в тій країні.

Бюро прем’єр-міністра Дейвида Камерона заявило, що уряд дав дозвіл на прямі переговори з представниками збройної опозиції, але додало, що Великобританія не постачатиме їм військової допомоги.

Прем’єр-мінгістр Камерон відвідав табір сирійських біженців у Йорданії і, вітаючи Барака Обаму з переобранням на другий президентський термін, заявив, що Сирія буде пріоритеном у їх співпраці.

Цього тижня представники сирійської опозиції мають наради у Катарі під тиском, щоб сформувати дійсно представницький уряд на вигнанні.

Тимчасом у Сирії продовжується насильство. Як державне телебачення, так і опозиційні активісти повідомляють про мінометний обстріл і запеклі сутички в передмісті Дамаска Маззе.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG