Спеціальні потреби

Лавров: врегулювання кризи в Сирії повинно надійти від сирійського народу


Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що роз’язка кризи в Сирії повинна надійти від сирійського народу. Він також додав, що Росія не підтримуватиме будь-якого зовнішнього втручання.

Лавров заяавив про це в четвер перед планованою на суботу зустріччю в Женеві, на якій впливові країни світу обмірковуватимуть мирний план міжнародного посланника Кофі Аннана.

За словами російського дипломата, наради в Женеві мають підтримати план Аннана та встановити передумови для припинення насильства і початку всенаціонального сирійського діалогу, а не заздалегідь визначити зміст цього діалогу.

Лавров також має мати в п’ятницю розмови з державним секретарем США Гілларі Клінтон у Санкт-Петербурзі.

Міністр Лавров заявив, що помилкою було не запросити сирійського союзника – Іран – на наради у Женеві, називаючи ту країну «впливовим гравцем» у цій ситуації. Саудівську Аравію, яка підтримує опонентів президента Сирії Башара аль-Асада, також не запрошено до Женеви.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG