Спеціальні потреби

Представники США і Росії обмірковують ситуацію в Сирії


Державний секретар США Гілларі Клінтон матиме зустріч з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим і посланником ООН Лахдаром Брагімі для обміркування конфлікту в Сирії.

Високопоставлений американський службовець заявив, що зустріч відбудеться в четвер у столиці Ірландії Дубліні за лаштунками конференції з прав людини.

Вона відбудеться в час, коли уряд Німеччини погодився надіслати оборонні ракети «Patriot» і війська до Туреччини, щоб допомогти у захисті цієї країни НАТО від можливої сирійської атаки.

Це рішення мусить ще бути схвалене парламентом Німеччини, який, за передбаченнями, зробить це в найближчому часі. Нідерланди і США також, як передбачається, допоможуть у розгорненні ракет протягом кількох наступних тижнів.

НАТО вирішило надіслати ракетну оборонну систему «Patriot» на початку цього тижня. Туреччина попросила допомоги у НАТО після того, як у жовтні на її територію впали сирійські ракети.

Проте Росія заявила, що НАТО перебільшує загрозу з боку Сирії і що інцидент у жовтні не був навмисний. Однак службовці НАТО підкреслюють, що ракетна система «Patriot» лише оборонного характеру і не є сигналом будь-якого наміру втручання в сирійський конфлікт.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG