Спеціальні потреби

Збройний конфлікт із Сирії поширюється на сусідній Ліван


Підрозділи ліванської армії оточили прихильників консервативного сунітського духівника у південному місті Сайда. За всіма ознаками, ці події пов’язані з поширенням конфлікту із Сирії на сусідню країну.

Ліванські солдати, ховаючись за танками та бронетранспортерами, у понеділок вели перестрілку з прихильниками шейха Ахмеда аль-Асіра.

Асір, який є сунітом, став відомим прихильником сирійських повстанців, що намагаються усунути від влади президента Башара аль-Асада. В уряді Лівану переважає шиїтське угруповання Гезболла та його союзники. Екстремісти Гезболли часто подорожують до Сирії, щоб помогти урядові президента аль-Асада.

Сутички спалахнули в неділю, коли ліванські солдати затримали одного з прихильників Асіра. Його бойовики вдалися до відплатних заходів, атакуючи армійський контрольно-прохідний пункт і вбиваючи щонайменше 12 солдатів. Офіційні особи кажуть, що загинуло кілька прихильників Асира і десятки отримали поранення.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG