Спеціальні потреби

Опозиція: у четвер в Сирії загинуло понад 300 людей


Сирійське державне телебачення повідомило про смерть голови Агентства національної безпеки генерала Гішама Іхтіяра, який був поранений у середу під час вибуху в Дамаску. Це четвертий за посадою службовець, який став жертвою атаки повстанців.

Цього тижня в Дамаску йшли запеклі бої між урядовими військами і повстанськими силами. Сирійські урядові ЗМІ повідомили тимчасом, що війська відновили повний контроль над над столичним районом Майдан.

У четвер по всій Сирії відбувалися збройні сутички. Базована у Лондоні організація Syrian Observatory for Human Rights повідомила, що в четвер загинуло понад 300 людей. Вважається, що це найбільша кількість жертв протягом одного дня з часу початку повстання проти уряду президента Башара аль-Асада.

У четвер Росія наклала вето на проект резолюції Ради Безпеки ООН, у якому західні країни погрожували Сирії санкціями, якщо вона не зупинить насильства. Також Китайська Народна Республіка виступила проти проекту резолюції з пропозицією про продовження місії спостерігачів ООН, мандад якої вигасає в п’ятницю.
XS
SM
MD
LG