Спеціальні потреби

США виділять сирійцям ще 30 мільйонів доларів


США виділять додаткову гуманітарну допомогу постраждалим від конфлікту в Сирії.

Про це рішення США повідомила державний секретар Гілларі Клінтон під час візиту до Австралії, де вона взяла участь у щорічних переговорах з питань безпеки.

Вона сказала, що допомога на суму в 30 мільйонів доларів, буде спрямована на забезпечення продовольством голодуючих в Сирії, разом з сирійськими біженцями у Туреччині, Лівані, Йорданії та Іраку.

Клінтон також закликала сирійську опозицію виконати зобов'язання, взяті на себе нещодавно в Досі і почати працювати у напрямку врегулювання конфлікту.

Тим часом, Міністерство закордонних справ Японії повідомило, що п’ята нарада «Друзів Сирії» відбудеться 30 листопада у Токіо.

У вівторок президент Франції Франсуа Олланд заявив, що його країна офіційно визнала новоутворену сирійську опозиційну коаліцію, і не виключає можливості наданні зброї повстанцям.

Деякі інші європейські країни, як також Ліга арабських держав висловили аналогічну підтримку сирійської опозиції, однак утрималася від її повного визнання в якості представника сирійського народу.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG