Спеціальні потреби

На гуманітарну допомогу КНДР не вистачає коштів


Організація Об’єднаних Націй закликає міжнародну громадськість відкласти політичні відмінності та збільшити кошти на гуманітарні потреби північних корейців.

У вівторок ООН заявила, що допомога Північній Кореї «серйозно недофінансована» навіть у час, як організація оприлюднила прохання про надання 198 мільйонів доларів, щоб задовольнити «основні гуманітарні пріоритети» в Північній Кореї на поточний рік.

Міжнародні донори постачили дещо понад третину із 218 мільйонів доларів, які просила ООН для Північної Кореї на 2011 рік. З приводу відсутності коштів ООН не змогла ефективно задовольнити гуманітарні протреби населення.

У документі ООН описано серйозні гуманітарні проблеми в Північній Кореї, згідно з яким 16 мільйонів людей терпить з приводу хронічної відсутності продовольства, високо відсотка недоїдання і серйозних економічних проблем.

Як сказано, особлива небезпека загрожує дітям, які недоїдають, причому у майже третини дітей віком до п’яти років низький ріст і сотні вмирають від медичних проблем, яким можна запобігти.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG