Спеціальні потреби

Омар аль-Башир не кандидуватиме на посаду президента Судану


Президент Судану Омар аль-Башир
Президент Судану Омар аль-Башир

Представник правлячої в Судані партії заявив, що президент Омар аль-Башир не буде кандидатом на переобрання після закінчення нинішнього терміну. Високопоставлений службовець Партії національного конгресу повідомив про це в понеділок. Він сказав Французькому агентству новин , що аль-Башир не є під тиском і що це рішення не пов’язане «зі змінами, які відбуваються в арабському світі».

Омар аль-Башир був переобраний на новий термін у квітні минулого року. Багато опозиційних партій бойкотували вибори з приводу звинувачень у їх пошахруванні.

Башир править Суданом з часу приходу до влади у 1989 році в результаті державного перевороту. Міжнародний кримінальний суд видав ордер на його арешт за звинуваченням у злочинах проти людства в охопленому конфліктом регіоні Дарфур.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG