Спеціальні потреби

Президент Судану заявив, що подасть у відставку в 2015 році


Президент Судану Омар аль-Башир повідомив, що в 2015 році, після понад двох десятиліть на посаді, він планує подати у відставку. В інтерв’ю катарській газеті «Аль-Шарк» аль-Башир повторив своє попереднє рішення не кандидувати на наступних виборах.

На запитання, що станеться, якщо його партія наполягатиме на висуненні його кандидатом, він відповів негативно і додав, що 20 років «це більше, ніж досить» та що суданський народ шукає нових лідерів.

Президент сказав, що справу нового лідера вирішить правляча партія Національний конгрес Судану на конференції наступного року.

Омар аль-Башир, якому 69 років, правив Суданом з часу державного перевороту у 1989 рові.

В інтерв’ю він не згадв Міжнародного кримінального суду, який звинуватив його у воєнних злочинах і геноциді проти цивільного населення в суданському районі Дарфур.

Дотепер аль-Башир уникав арешту Міжнародним кримінальним судом таким способом, що відвідував лише дружні країни Африки і Близького Сходу.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG