Спеціальні потреби

Столтенберґ закликав до негайного і повного припинення вогню на Донбасі


 Єнс Столтенберґ
Єнс Столтенберґ

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ закликав сторони конфлікту на Донбасі подвоїти свої зусилля для повної реалізації Мінських угод.

«Я закликаю обидві сторони подвоїти зусилля для повної імплементації Мінських угод. І першим кроком до цього ми маємо побачити негайне та повне припинення вогню», – заявив генсек Північноатлантичного союзу після засідання Комісії Україна-НАТО у Брюсселі.

Столтенберґ також наголосив, що до того часу, поки не буде досягнуто миру на Донбасі Захід повинен продовжувати тиск на Москву.

«Міжнародна спільнота повинна чинити тиск на Росію, з метою примусити її виконувати свої зобов’язання. Особливо, коли безпекова ситуація на сході України залишається настільки серйозною, дуже важливо, аби економічні санкції були продовжені», - заявив Столтенберґ.

Він додав, що саме Росія несе особливу відповідальність за незавершення конфлікту на Донбасі і єдиним дієвим вирішенням для нього є дипломатія.

«Шкода, що на засіданні в нормандському форматі минулого тижня результатів не досягли», – зазначив генеральний секретар НАТО.

Натомість, каже Єнс Столтенберґ, нині країни-союзниці зробили нові обіцянки підтримки України фондами та військовими радниками.

Дивіться також: Джон Керрі та міністри закордонних справ країн-членів НАТО підбивають підсумки року у Брюсселі щодо України


Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG