Спеціальні потреби

Сеул посилює тиск на Пхеньян


Крок викликаний затопленням у березні південно-корейського патрульного судна, причетним до чого Південна Корея вважає КНДР.

У безпрецедентно різкій заяві президент Південної Кореї Лі Мен Бак заявив, що понесе відповідальність за інцидент, в результаті якого загинуло 46 моряків. За його словами, Південна Корея довго і неодноразово заплющувала очі на акти брутальності з боку свого північного сусіда, однак цим разом їй доведеться заплатити ціну за свою поведінку.

Минулого тижня міжнародна група слідчих дійшла висновку, що південно-корейське судно було затоплене торпедою, запущеною з північно-корейського підводного човна. Пхеньян назвав висновки групи «вигаданими».

Згідно із виступом президента Лі, Південна Корея припиняє усю двосторонню торгівлю з Північною Кореєю, забороняє її суднам транзит через південно-корейські територіальні води та відновлює радіопередачі на Північну Корею, які вона як жест доброї волі припинила шість років тому.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG