Спеціальні потреби

В Аддис-Абебі відбудуться мирні переговори уряду і повстанців Південного Судану


Переміщені особи в Південному Судані
Переміщені особи в Південному Судані
Ефіопія заявила, що уряд Південного Судану і лідер повстанців Рієк Мачар надсилають делегації до Аддис-Абеби на мирні переговори.

Ефіопський уряд повідомив про переговори у вівторок, того дня, на який східноафриканське об’єднання IGAD встановило термін, до якого обидві сторони мають розпочати прямі переговори.

Понад двотижнева хвиля насильства в Південному Судані продовжувалась у вівторок. Нові збройні сутички спалахнули у важливому місті Бор, яке минулого тижня урядові війська відбили від повстанців. Посилаючись на представника повстанців, Французьке агентство новин повідомило, що сили Мачара перебрали контроль над містом.

Перед тим, як у вівторок відновилися збройні сутички, ООН і Африканський Союз закликали обидві сторони негайно покласти край сутичкам.

У заявах Ради Безпеки ООН і Ради з питань миру та безпеки Африканського Союзу сказано, що діалог між президентом Салвою Киїром і колишнім віце-президентом Мачаром повинен розпочатися негайно

Африканський Союз також закликав уряд Киїра звільнити політичних лідерів опозиції і накласти санкції на тих, хто продовжує розпалювати хвилю насильства.

Відео - найголовніше

Мистецтво про непереможну силу жінки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:27 0:00
XS
SM
MD
LG